Home » Hakkımızda

Hakkımızda

ŞAL-MAK MAKİNE ve KALIP SANAYİİ ‘nin Kuruluşu “Hakkımızda” adı altındaki bu bölümde sizlere anlatılacaktır.

ŞAL-MAK Makine ve Kalıp San. 41 yıllık bilgi birikimini gelecek nesillere aktarabilmek amacıyla şirket kurup sanayi dalına atılımda bulunarak hizmet vermek istemiştir. Cafer ŞALCIOĞLU önderliğinde 1997 yılında ” KARADENİZ MAKİNE & METAL KAPLAMA ” adında iki şube ile makine yedek parça, tornalama, frezeleme, taşlama, kalıp imalatları v.b gibi hizmetler verirken, diğer şubemizde de çinko -galvaniz kaplama hizmetleri vermeye başlıyarak  ilk adımını atmıştır.

2006 yılında ŞAL-MAK Makine ve Kalıp San. olarak yeni bir şirket kurarak faaliyetlerimize “KARADENİZ MAKİNE & METAL KAPLAMA SAN.” ve ” ŞALMAK MAKİNE KALIP & APARAT SAN. ” olarak günümüze kadar devam etmekteyiz.

çinko kaplamakumpas

 

 

 

 

 

 

 

 

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentileri ve gereksinimlerini tam ve zamanında karşılayıp, onlara kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktır. Müşterilerimize güvenilir ve rekabetçi işlem hizmetinin yanında hızlı cevap veren bir işletme olmaktır. Sürekli gelişim felsefesini kendimize ilke edinmiş, bu yolla da hizmet ve ürünlerin kalitesinden taviz vermeden sürekli olarak çıtamızı yüksek tutmaktır…

Vizyonumuz

Vizyon ve misyon değerleri doğrultusunda çalışıp müşterin isteklerini daima ön planda tutarak aynı zamanda çevreye, doğaya ve topluma saygıyı da en üst planda tutup, yaratıcılığı destekleyen ve gelişmesine yardımcı olan açık iletişime dayalı çağdaş yönetim anlayışını ve tüm kaynakların verimli şekilde kullanımında siz değerli müşterilerimiz ve çalışanlarımızla bütünlük duygusunu, ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmemek doğrultusundan her ne koşulla olursa olsun sapmamayı hedef saymış olmaktır.

 

 

Translate »